Questo sito utilizza cookie tecnici e di terze parti per migliorare la navigazione degli utenti e per raccogliere informazioni sull’uso del sito stesso. Per i dettagli o per disattivare i cookie consulta la nostra cookie policy. Chiudendo questo banner, scorrendo questa pagina o cliccando qualunque link del sito acconsenti all’uso dei cookie.

Italiano Español English Português Dutch Српски
testa sito 2024
OD NEBA DO ZEMLJE
cerchigranoweb
Krug  u  Zitu  koji  se pojavio  u Engleskoj,  23 juna  2016


OTVARANJE  DUHOVNOG  OKA  CE  POMOCI  RAZUMEVANJU  SLEDECE  PORUKE

OTKROVENJE  PO  JOVANU:  DVE   ZVERI


ZVER  KOJA  DOLAZI  SA  MORA  I  ZVER  KOJA  DOLAZI  SA  KOPNA ( Otkrovenje, kap.13)
VREME  ANTIHRISTA  JE  U TOKU  I U ANNO  DOMINI 2016 SE NASTAVLJA DA SE KLICE  DIJABOLICKA I PAKLENA  POBEDA  PRINCA  SA  OVOG  SVETA.
ALI  DOLAZI  VREME  NASEG  GOSPODA!  DOLAZI  VREME  PROCISCENJA  I  VASKRSA  SVIM  ONIM  DUSAMA  KOJE  SU ODGOVORILE  DA  NA  HRISTOV  POZIV!
 NEBESKI  ZNACI  CE  SE  PREDSTAVLJATI  SVIMA  A  I PLANOVI  OCA  ADONAYA  SU  VEC  U   DELOVANJU. VRLO  BRZO  CE  4  KAVALIRA  ODKROVENJA  (VODA,  VAZDUH, ZEMLJA,  VATRA)   SMRTNO  RANITI  ZMAJA I  ZVER  KOJI  GOVORE  ISTIM  JEZIKOM.  BICE  POGODJENI  I  MNOGI  NJIHOVI  SLEDBENICI, BOGATI  I  SIROMASNI NJIHOVI  ROBOVI I  POTLACENI  (Otkrovenje, kap.19 i 20).
KRVAVA  AZDAJA  CE  SUROVO ODREAGOVATI  I  ISPLJUNUTI  OTROV  NA  ZEMLJU I  NA  BOZIJU DECU  U  MISIJI  NA  ZEMLJI , ONDA  CE  SE  POJAVITI  NA  NEBU  I  NA  ZEMLJI  ARHADJELO  NEBESKE  PRAVDE, KOJI  CE SA  SVOJIM  MACEM,PRESECI   GLAVU I  ZMAJU  I  ZVERI  I  TAKO  CE  SE  POJAVITI  ZNAK  NA  NEBU  SINA  BOZJEG  ISUSA  HRISTA  POSLE  CEGA  CE SE  ON  PRIKAZATI  CELOM  SVETU  I  DOCI  CE U  VELIKOJ  SNAZI  I  SLAVI  ZBOG  FINALNOG  SUDA  I  RADI  USPOSTAVLJANJA  BOZIJEG   KRALJEVSTVA  NA  ZEMLJI.
VREME  JE  DOSLO  I  GODINA  2016  CE BITI  POCETAK  KRAJA  CARSTVA  PRINCA  SA  OVOG  SVETA.
BLAGOSLOVENI  ODABRANI, PRAVEDNI  I  SVI  LJUDI DOBRE  VOLJE  JER  CE  NASLEDITI  NOVO  NEBO  I  NOVU  ZEMLJU.
CITAJTE, RAZMISLJAJTE  I  ZAKLJUCITE!
MIR!

OD NEBA DO ZEMLJE


Sant’Elpidio a Mare (Italija)
26. juni 2016
U potpisu:
G.B.

Poruke  u  povezu:    

Video: https://www.youtube.com/watch?v=h6k8I19aPfI

Krug  u Zitu  se  pojavio u  Engleskoj  23  Juna  2016

Juce,  23 juna  u  Engleskoj  se pojavio  krug  u  zitu, na dan  glasanja za “Brexit”.

Krug  predstavlja dve  ajkule  koje se jedu izmedju sebe.po meni  nosi  jasnu  simboliku  borbe u utrobi vlasti, koju  oslabljuje antihrist u  kojem je jos jedan veliki znak, nepredvidjen  izlazak iz Velike Britanije iz EU. Tela ove  dve  ajkule su podeljena u  tri dela, sto  me  podseca na Danijelovo prorocanstvo i  snu Nabukodonosora u  kojem  poslednja imperija koja bude vladala svetom u sastavu spolja  ujedinjenih delova, u kojem je realno  jedinstvo  nemoguce, onako  kako je  nemoguce  spojiti, u jednu  postojanu formu gvzodje i glinu:

Prorok Danijel  pogl.2, 41-45:

“…Sto su noge i prsti,koje si vidio,bili dijelom od gline, a dijelom od gvozdja,znaci da ce kraljevstvo biti razdeljeno.Bice nesto u njemu od tvrdoce  gvozdja, jer je kako si vidio bilo gvozdje pomesano sa glinom.42 Sto su prsti bili dijelom od gvozdja,dijelom od gline,znaci da ce kraljevstvo biti dijelom tvrdo,dijelom krhko.43 A sto je gvozdje, kako si vidio bilo pomesano s glinom,znaci, da ce se medju se pomesati zenidbom, ali se ipak nece stopiti u jedno,kao sto se ni gvozdje ne moze smjesati s glinom.44 U vrijeme onih kraljeva Bog ce nebeski podignuti kraljevstvo, koje se nece raspasti do vijeka. Njegova vlast nece preci na drugi narod. Ono ce satrti i  unistiti sva ona kraljevstva,a samo ce stajati dovijeka.45 Tako kao sto si vidio, da se je od gore kamen odvalio,sam od sebe a satro gvozdje, mjed, glinu, srebro i zlato.Tako je Bog veliki javio kralju,sto ce se dogoditi poslije.San je istinit i tumacenje je njegovo vijerno.”

U nastavku, isusove reci bi se mogle primeniti u povezu sa gore navedenim,i ako ih je Ucitelj izneo u drugom kontekstu kada su ga osudjivali da je kralj demona:

Luka,pogl.11, 17-18:

“…A on je prozreo pomisli njihove i rekao im:”Svako kraljevstvo, koje je samo u sebi  neslozno,raspadne se,i kuca se srusi na pragu.18 I ako je sotona neslozan sam sobom,kako da postoji kraljevstvo njegovo?Jer kazete,da ja po Belzebulu izgonim djavole?”

Cini mi se da su se ovde prorocanska, misticna i duhovna simbolika dobro prikazane u ovom krugu u zitu,koji upucuje na znak rusenja poslednje imperije i predstojece osnivanje bozijeg kraljevstva na Zemlji.

Pier Giorgio Caria

26, juni 2016